S-M-A

FORUM KLANU S-M-A


#1 2014-01-14 21:47:05

Jozef Unrug

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-14
Posty: 89
Punktów :   

XVM - o co chodzi?

Większość graczy używa nakładki xvm, która przekazuje nam mnóstwo dodatkowych informacji o graczach i ich czołgach. M.in. wiemy jakie statystyki ma przeciwnik, jaka jest jego efektywność itp. Krótko mówiąc widzimy, kto na polu walki najbardziej nam zagraża (czyli jest naszym celem nr jeden).
Sprawą zasadniczą w xvm jest jego konfiguracja. To od niej zależy w jaki sposób są przekazywane informacje.
Ja korzystam z tej:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php? … -13012014/
i bardzo sobie chwalę.

Na temat instalowania xvm`a nie będę się rozpisywał, ponieważ wujek google odpowie na wszystkie wasze pytania. Jeśli będziecie mieli problemy przy instalce, a jesteście zdeterminowani, żeby go mieć - poproście kogoś z klanu o pomoc. Jeśli nie macie doświadczenia z grzebaniem w plikach i zamiankami - proś o pomoc. Inaczej może się zdarzyć, że będzie potrzebny reinstall gry:/


Widziałem rzeczy, którym wy ludzie nie dalibyście wiary. Statki w ogniu sunące ku ramionom Oriona. Oglądałem promienie kosmiczne błyszczące w ciemnościach blisko wrót Tannhausera. Wszystkie te chwile znikną w czasie jak łzy na deszczu. Czas umrzeć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dmasg.pun.pl www.pokemonots.pun.pl www.streetball.pun.pl www.administratywistki.pun.pl www.dancedance.pun.pl