S-M-A

FORUM KLANU S-M-A


#1 2014-08-02 07:36:49

Jozef Unrug

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-14
Posty: 89
Punktów :   

Tryb Twierdza

Pany, plan jest taki, że na tę chwilę wszyscy stukamy Jednostkę Finansową, żeby podbić na III poziom, potem Zaczynamy dziobać Akademię Wojskową. Pierwszych 20 graczy, bo chyba tyle wynosi maksimum w "brygadzie budowlanej", tłucze ten budynek. Tyle, jak będzie nas po 40, albo 60 na TS to będziemy dzielić robotę Acha, zastanowiłbym się nad złotem dla najwydajniejszych graczy...


Widziałem rzeczy, którym wy ludzie nie dalibyście wiary. Statki w ogniu sunące ku ramionom Oriona. Oglądałem promienie kosmiczne błyszczące w ciemnościach blisko wrót Tannhausera. Wszystkie te chwile znikną w czasie jak łzy na deszczu. Czas umrzeć.

Offline

 

#2 2014-08-02 16:43:43

leviatan6

Lidka

Zarejestrowany: 2014-04-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Tryb Twierdza

a o co w skrócie chodzi w tym trybie ?

Offline

 

#3 2014-08-05 08:27:55

Tumulus1

Magneto

Zarejestrowany: 2014-01-15
Posty: 32
Punktów :   

Re: Tryb Twierdza

Tak w skrócie to o to, by w potyczkach (coś jak kompanie) zdobywać surowce przemysłowe do tworzenia swojej twierdzy, czyli budynków, które dają klanowi bonusy do doświadczenia, kasy etc. Później te twierdze będzie można podbić i tracić, tak mi się wydaje. Jak się mylę, prosze o poprawienie


"Każdy, kto nie tęskni za Związkiem Radzieckim, nie ma serca. Każdy, kto chce jego powrotu, nie ma mózgu" W. Putin

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleachofdead.pun.pl www.nocmrokuparanormalnego.pun.pl www.spolecznosc-bogow.pun.pl www.fablesite.pun.pl www.immn.pun.pl